Emocja - Pracownia Rozwoju Osobistego Katarzyna Niedziela

Cześć!

Nazywam się Katarzyna Niedziela.

Cieszę się, że spotykamy się na stronie internetowej EMOCJI.

Chciałabym opowiedzieć Ci trochę o sobie.

Ośrodek EMOCJA jest owocem postanowienia, które powzięłam przed kilkunastu laty. Mimo trudnej przeszłości i wielu życiowych zakrętów postanowiłam być szczęśliwa. Dla siebie i swoich dzieci.

Gdybym spotkała siebie sprzed lat, powiedziałabym sobie to, co teraz z największą czułością i łagodnością chcę powiedzieć Tobie: „To jest możliwe. Nawet po bardzo trudnych przeżyciach można odzyskać poczucie szczęścia”.

Krok za krokiem, z pomocą różnych specjalistów, odkrywałam siebie,  świat swoich potrzeb i emocji. Jako pedagog, trenerka i lektorka przez wiele lat pracowałam z ludźmi i zawsze miałam ogromną potrzebę dzielenia się od razu swoimi doświadczeniami z innymi i wspierania ich w rozwoju.

Początkiem mojej drogi był proces terapeutyczny, a następnie coachingowy. Po pewnym czasie sama zostałam coachem i trenerką, by wspierać rozwój innych. Gdy potrzebowałam popracować z ciałem, trafiłam na TRE® i w efekcie zostałam certyfikowanym providerem. Po wieloletniej pracy rozwojowej z ludźmi i własnej terapii, jak po sznurku do kłębka, doszłam do tego, jak silnie mogą na nas wpływać skutki traumy. Po zdobyciu odpowiednich uprawnień oddałam się całkowicie pracy psychotraumatologa i interwentki kryzysowej.

Tak jak ja spotkałam ludzi, którzy wskazali mi drogę do rozwoju i spełnienia, tak ja chciałabym teraz złapać Cię za rękę i pomóc odważnie kroczyć na drodze do Twojego poczucia szczęścia.

Przejdź do góry strony