Background Image

Referencje

Referencje

 

"Zarówno praca jak i znajomość z Kasią to cenne, wzbogacające mnie doświadczenie. Jako coach wyróżnia się profesjonalizmem, metodyką pracy, znajomością narzędzi i umiejętnością dostosowania ich do potrzeb osoby z którą pracuje. Ta solidna baza prawdziwą siłę tworzy w połączeniu z Jej wrażliwością, wewnętrznym ciepłem, otwartością i serdecznością. Kasia, wzmocniona przez własne doświadczenia zawodowe i osobiste, potrafi wykorzystać je tak, aby optymalnie pomóc swoim klientom. Wrażliwe, zawsze chętne do pomocy serce, wiara w drugiego człowieka, ambicja i rzetelna wiedza to w moim odczuciu cechy najlepiej opisujące Kasię jako człowieka, coacha i trenera dlatego współpracę z Nią szczerze polecam."

Ula Napieralska               

 

 

Panią Kasię poznałam, gdy rozpoczęłam naukę w liceum. Początkowo nie zwróciła szczególnie mojej uwagi... Wydawała się być „standardowym” nauczycielem, który będzie chwalił za dobre oceny, czy też karał za złe. W moim życiu miała odegrać jedynie rolę nauczycielki niemieckiego, która zniknie wraz z ukończeniem szkoły... Jednak bardzo szybko to przekonanie się zmieniło. W miarę poznawania Pani Kasi, zaczęłam zauważać jak „niestandardowym” nauczycielem i też człowiekiem jest. Sposób w jaki podchodziła do ucznia był zaskakujący, zupełnie inny niż dotychczas znałam. Mogła mieć przed sobą trzydzieści osób i do każdego potrafiła odnaleźć „klucz”, przy tym wszystkim będąc niezwykle konsekwentną. Nigdy nie robiła odstępstw od swoich zasad, co wzbudzało duży szacunek. Pomijając jednak już te wszystkie zasady, przygotowanie do zajęć itp. Pani Kasia przede wszystkim była i jest wspaniałym człowiekiem. W każdym potrafiła odnaleźć piękno, pomimo błędów, głupot jakie zostały popełnione – zawsze odnalazła piękno. Dawała wiarę, wiarę w człowieka. Często powtarzała, że jest naszą „klasową mamą”, myślę, że tak też było, bo można było obdarzyć ją takim samym zaufaniem. Wiele razy zwróciłam się  do Pani Kasi z prośbą o radę czy pomoc- zawsze była dla mnie i myślę, że dla wielu innych także. Nie było to jednak na zasadzie „głaskania po główce”. Pani Kasia wielokrotnie pokazała mi, że moje życie jest tylko i wyłącznie w moich rękach, że to ja zdecyduję o tym jakie ono będzie i nikt nie ma prawa mi tego odebrać. Często sugerowała coś, nie mówiąc wprost... Nie rozumiałam tego, bywało, że wzbudzało to moją irytację, teraz jednak widzę, że chciała bym sama otworzyła oczy. Dziś za to dziękuję, bo być może nie zawsze, ale jednak potrafię „być piękna”, potrafię zadbać o siebie, iść za marzeniami i walczyć o to, co dla mnie dobre i zdrowe. W dużej mierze zawdzięczam to Pani Kasi, która uparcie wierzyła we mnie, za co jestem niezmiernie wdzięczna. 
Tak jak początkowo myślałam, że mam na swojej drodze jedynie nauczyciela, który przeminie wraz z liceum, tak teraz wiem to na pewno – miałam i mam przed sobą wyjątkowego człowieka, który nie przeminął, z którym nadal mogę porozmawiać, na którego mogę liczyć i którego ogromnie podziwiam.          

Anetta S.           

           


 

Pani Katarzyna Niedziela jako nauczyciel wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie  już od samego początku. Mimo że wielu uczniów narzekało, że jest zbyt surowa na lekcji, ponieważ wymaga tego, by opanować materiał, to ja byłam innego zdania. Zainspirowało mnie to wręcz, bowiem wiedziałam, że jest taka dla nas, dla naszego dobra, dla naszej przyszłości. Wiem, że jak mało komu  zależało Pani na uczniu, a to dawało mi motywację do tego, by się uczyć i poszerzać horyzonty. Najbardziej podobało mi się to, że każdy z nas nie był tylko numerem z dziennika, ale zwyczajnie człowiekiem, do którego trzeba dotrzeć i którego trzeba zrozumieć. Dzięki takiemu podejściu dostrzegłam swoją wartość, i nabrałam wiary w siebie i swoje możliwości. Pani Niedziela jest według mnie bardzo ciepłą i pomocną osobą, a co najważniejsze ma dobre serce, o czym świadczy jej działalność w wolontariacie, którego była opiekunem. Dzięki lekcjom  niemieckiego polubiłam ten przedmiot, a z porozumieniem się w tym języku nie mam żadnego problemu.  Przede wszystkim nauczyłam się pozytywniejszego  podejścia do życia i  wielu prawd dotyczących prosperowania człowieka w świecie. Dzięki Pani Niedzieli  zainteresowałam się wiedzą na temat pierwszej pomocy, którą nawet przekazywałam innym przygotowując się do zawodów. Poprzez tą wiedzę mam świadomość tego, że jeśli zdarzy się taka sposobność, w której osoba będzie potrzebowała pomocy, to ja będę w stanie jej udzielić. 
Uważam, że takich dobrych ludzi jest bardzo mało i poznać Panią Niedzielę zarówno jako nauczyciela jak i człowieka jest wielkim zaszczytem.

Dominika


 

Pani Katarzyna Niedziela jest cudownym pedagogiem z wieloletnim doświadczeniem.  Miałem przyjemność być wychowankiem Pani Katarzyny przez 2 lata liceum.
Dzięki metodom nauczania, które były stosowane przez Panią Kasię, w ciągu 3 lat osiągnąłem niesamowity wynik na maturze, a mianowicie 99%.
Chciałbym dodać, iż zaczynając edukację w 2 LO w Lęborku, wcale nie znałem języka niemieckiego i to dzięki jej zaangażowaniu i poświeceniu osiągnąłem sukces.
Pani Katarzyna Niedziela jest jedynym pedagogiem, którego miałem okazje poznać na swojej drodze edukacji, do której na każdej przerwie stała kolejka uczniów, czekających na chociażby minutę rozmowy. Potrafi wysłuchać, wyrazić swoje zdanie, ale też konstruktywnie doradzić. 
Dziś mijają 4 lata kiedy opuściłem mury liceum, a ja w dalszym ciągu mam kontakt do Pani Kasi i wiem, że zawsze mogę liczyć na wsparcie.
Efekt 3 lat pracy z Panią Niedzielą ? Otóż: Jestem asystentem prezesa niemieckiego koncernu, studiuję prawo oraz udzielam korepetycji z języka niemieckiego i staram się przekazać wiedzę oraz wartości w taki sposób jaki zostały mi one przekazane. 
Dziękuję Pani Kasiu ! Zawsze powtarzam, że to dzięki Pani jestem tu, gdzie jestem. 
 
Pozdrawiam 
Bartek :)        

 


                                                                                                                                         

"Dziękuję za:

Specjalistyczną pomoc w bardzo trudnej sytuacji życiowej, profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobre przygotowanie do każdej sesji, nie tylko pod względem wiedzy, ale także w połączeniu z ćwiczeniami do samodzielnego wykonania. Zapewniona dyskrecja oraz zrozumienie, a także cierpliwość w szukaniu rozwiązywań skomplikowanych problemów osobistych i zawodowych, zrozumieniu źródła i przyczyny problemów oraz w doskonaleniu aktywnej i efektywnej pracy nad sobą. Każde spotkanie podnosi na duchu, przynosi wiarę we własne możliwości, zmienia spojrzenie na wiele problemów wydających się nie do rozwiązania oraz motywuje do działania i pracy nad własnym rozwojem. Z pełną odpowiedzialnością polecam pomoc Pani Katarzyny nawet w najtrudniejszych momentach życia."     

Katarzyna

Przejdź do góry strony