Background Image

Dzień Otwarty Ośrodka Akademii JA w Lęborku

Dzień Otwarty Ośrodka Akademii JA w Lęborku
Dzień Otwarty Ośrodka Akademii JA w Lęborku

Dzień Otwarty Ośrodka Akademii JA w Lęborku

Utworzono: 03-09-2018

Czy chcecie, aby Wasze dziecko lubiło siebie, miało stabilne poczucie własnej wartości i potrafiło budować długofalowe relacje? Jeżeli tak, to właśnie Wam oferujemy możliwość osobistego zapoznania się z autorskim programem Akademii JA, który wspiera rozwój emocjonalny i społeczny dziecka.

 Zapraszamy Was wraz z dziećmi na Dzień Otwarty Akademii JA, który odbędzie się 8 września 2018 r. w naszej pracowni przy Alei Wolności 46. Podczas tego dnia będą przeprowadzane przykładowe zajęcia dla dzieci w poszczególnych grupach wiekowych:
1) od godziny 9:30 - dzieci w wieku 3 - 4 lat;
2) od godziny 10:15 - dzieci w wieku 5 - 6 lat;
3) od godziny 11:00 - dzieci będące w 1 i 2 klasie szkoły podstawowej;
4) od godziny 11:45 - dzieci będące w 3, 4 i 5 klasie szkoły podstawowej.

Zapraszamy chętnych Rodziców wraz z dziećmi, aby zobaczyli, jak przebiegają zajęcia, poznali Stworka JA i odkryli MOC drzemiącą w programie Ośrodka Akademii JA! Poza prezentacją programów szkoleniowych na dzieci czekają inne atrakcje!

Aby zgłosić dziecko należy napisać do nas wiadomość przez fanpage FB lub na adres e-mail: biuro [AT] emocja [DOT] lebork.pl. W wiadomości prosimy podać imię, nazwisko i wiek dziecka. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 7 września 2018 r. do godziny 14:00.

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was! :)

Przejdź do góry strony